Wyjazd na Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego - 20.04.2013r.

Otrzymaliśmy już regulamin kolejnych zawodów, w których UMKS Kwidzyn będzie brał udział. Chodzi o Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego, które będą równocześnie III runda Mistrzostw Pomorza i Kujaw w biegu na orientację.

Zawody odbędą się 20 kwietnia z centrum organizacyjnym w Mierkach koło Olsztynka. Wspólny wyjazd zawodników z Kwidzyna zorganizowany zostanie autokarem UMKS Kwidzyn . Wyjazd spod Szkoły Podstawowej nr 4 o godz. 7.30 i spod Szkoły Podstawowej nr 6 (przy hali sportowej) o godz. 7.40. Powrót w te same miejsca ok. godz. 17.00

Wyjazd dla członków UMKS Kwidzyn z opłaconą składką członkowską (zgodnie z decyzją Zarządu Klubu) odbywa się bezpłatnie. Pozostali uczestnicy wyjazdu pokrywają koszty wpisowego zgodnie z regulaminem zawodów (zawodnicy do 10 lat oraz kat. Open – 5 zł, pozostali 8 zł) oraz koszty przejazdu autokarem w cenie 19 zł od osoby.

Zgłoszenia na wyjazd zorganizowany wraz z klubem UMKS Kwidzyn można przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 kwietnia 2013r do godz. 18.00. Pełen regulamin Mistrzostw Województwa Warmińsko - Mazurskiego znajdziesz tutaj.

Zamieszczamy również druk pozwolenia rodziców na wyjazd dzieci (tutaj), który dla osób niepełnoletnich, niebędących członkiem UMKS Kwidzyn, będzie niezbędnym warunkiem uczestnictwa w zorganizowanym przez UMKS wyjeździe na te zawody. Dokument należy przekazać organizatorowi wyjazdu w autokarze.