Spawdź zmiany w organizacji treningów

Od 3 kwietnia zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, zmieniamy terminy zorganizowanych treningów z mapą

Od 3 kwietnia treningi z mapą odbywać się będą w każdą środę. Zajęcia dla dzieci ze szkół podstawowych odbywać się będą w godzinach 15.45 do 17.15. Dla pozostałych grup wiekowych w godz. 17.15 do 18.45. Zbiórka zawodników w szatniach Kompleksie Widowiskowo - Sportowym przy ul. Wiejskiej 1A (nowa hala, wejście głównymi drzwiami). Proszę pamiętać o posiadaniu ubioru sportowego na zmianę, przystosowanego do warunków atmosferycznych panujących w danym dniu. Osoby niebędące członkami UMKS Kwidzyn, a chcące rozpocząć udział w zajęciach klubu, proszone są o wcześniejszy kontakt z  Tomaszem Mullerem pod numerem 500 175 747, ze względu na konieczność przygotowania odpowiedniej ilości map treningowych. Każdorazowo przed treningiem proszę również o sprawdzenie aktualnych informacji o najbliższych zajęciach w zakładce "TRENINGI"