Coroczna Nagroda Starosty Kwidzyńskiego dla UMKS Kwidzyn

zdjecie nagrody starosty 2014

Młodzi zawodnicy UMKS Kwidzyn  tuż przed Mistrzostwami Województwa Pomorskiego w długodystansowym biegu na orientację, jakie w najbliższą niedzielę rozegrane są w okolicach Sadlinek, odebrali z rąk starosty Kwidzyńskiego Jerzego Godzika coroczną nagrodę Starosty Kwidzyńskiego w dziedzinie sportu.

Już po raz drugi z rzędu UMKS Kwidzyn wyróżniony został przez Starostę Kwidzyńskiego za osiągnięcia spoortowe.W zeszłym roku za organizację Mistrzostw Polski w Nocnym, Sprinterskim - Sztafetowym i Klasycznym bno, rozgrywanych wspólnie jako "PGNiG Orienteering Weekend Kwidzyn 2012", w imieniu klubu wyróżniony został Prezes Klubu Tomasz Muller. Tym razem za wyniki sportowe osiągniete w 2013 roku, w średniowiecznych komnatach Zspołu Katedralno - Zamkowego w Kwidzynie nagrody odebrali: Natalia Szuba, Natalia Deyna, Natalia Pudlis, Wiktor Muller, Dariusz Koliński oraz Toamsz Muller.

Zdjęcia udostępnione nam przez redaktora Arkadiusza Kosińskiego z "Polska The Times - Kuriar Powiatu Kwidzyńskiego", z gali wreczenia nagród Starosty Kwidzyńskiego 2014 znajdziecie w zakładce GALERIA. Zapraszamy