dla wyjeżdżjących na Puchar Polski Północnej w bno w Bornym Sulinowie

Wszyscy niepełnoletni zawodnicy klubu wyjeżdżający w dniach 29-30 czerwca na Puchar Polski Północnej w biegach na orientację, zobowiązani są do

przekazanie kierownikowi grupy tuż przed wyjazdem zezwolenia rodziców na przejazd dziecka na zawody i z powrotem prywatnymi samochodami kierowanymi przez dorosłych członków klubu. Zezwolenie do wydruku znajdziesz tutaj.

Wyjazd nastąpi w sobotę 29.06. o godz. 5.45 spod Szkoły Podstawowej n4 (ul. Warszawska 13) i 5.50 spod Szkoły Podstawowej nr 6 (parking przy hali sportowej od ul. Żeromskiego). Powrót nastąpi w niedzielę 30.06 ok. godz. 18.00 w te same miejsca. Nocleg zorganizowany jest w Ośrodku Wypoczynkowym PRL w Bornym Sulinowie. Koszty przejazdów, noclegu, kolacji, śniadania i startu pokrywa klub. Koszty obiadu w sobotę i niedzielę zawodnicy pokrywają ze środków własnych. Do zobaczenia.