Wyjazd na Mistrzostwa Makroregionu Młodzików i Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Rumii i Gdyni

W najbliższy weekend 5-6 października w okolicach w Rumii i Gdyni rozegrane zostaną Mistrzostwa Młodzików Makroregionu oraz zawody Mistrzostw Województwa w długodystansowym i Pucharu Województw Pomorskiego w średniodystansowym bno.

Wyjazd na zawody nastąpi samochodami dorosłych członków klubu w sobotę 5.10 o godz. 7.30 spod Szkoły Podstawowej nr 6 (parking przy hali sportowej) i 7.40 spod Szkoły Podstawowej nr 4 (przy fontannie). Powrót planowany jest na niedzielę 6.10. w okolicach godz. 16.00 - 17.00.

Każdy uczestnik wyjazdu powinien mieć ze sobą ubiór sportowy i sprzęt do startu w dwóch biegach, obuwie na zmianę do chodzenia w bazie zawodów, śpiwór  materac oraz przybory higieniczne.

Dzięki uprzejmości i pomocy PSM „Renawa” klub zapewnia przejazdy, nocleg w centrum zawodów (sala lekcyjna w szkole w Rumii), wpisowe oraz śniadanie w niedzielę. Koszty obiadu w sobotę i wieczorny pobyt w McDonald’s każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie.

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdziecie tutaj tutaj. W razie pytań proszę o telefon pod numerem 500 175 747.

Zgłoszeni zawodnicy

Tomasz