Zmiana terminu najbliższego treningu

Ze względu na rozgrywane w najbliższą środę 16 października szkolnych finałów powiatowytch w sztafetach przełajowych, zmianie ulega termin najbliższego treningu.

Trening z mapą rozpocznie się dzień później, we czwartek 117.10. o 16.00. Zbiórka zawodników w szatniach Kompleksie Widowiskowo - Sportowym przy ul. Wiejskiej 1A (nowa hala, wejście głównymi drzwiami). Proszę pamiętać o posiadaniu ubioru sportowego na zmianę, przystosowanego do warunków atmosferycznych panujących w danym dniu. Jako, że wychodzimy na trening z mapą proszę również o zabranie kompasów i dederonów. Osoby niebędące członkami UMKS Kwidzyn, a chcące rozpocząć udział w zajęciach klubu, proszone są o wcześniejszy kontakt z  Tomaszem Mullerem pod numerem 500 175 747, ze względu na konieczność przygotowania odpowiedniej ilości map treningowych.