Wyjazd na Finał Mistrzostw Pomorza i Kujaw w Złocieńcu

W najbliższą niedzielę 27 października w okolicach Złocieńca rozegrana zostanie ostatnia IX runda Mistrzostw Pomorza i Kujaw w bno.

Wyajazd na zawody nastąpi samochodami dorosłych członków klubu w sobotę 26.10 o godz. 15.00 spod Szkoły Podstawowej nr 6 (parking przy hali sportowej) i 15.10 spod Szkoły Podstawowej nr 4 (przy fontannie). Powrót planowany jest na niedzielę 22.09. w okolicach godz. 19.00 - 19.30.

Każdy uczestnik wyjazdu powinien mieć ze sobą ubiór sportowy i sprzęt do startu, obuwie na zmianę do chodzenia w bazie zawodów, śpiwór oraz przybory higieniczne. Organizator zapewnia nam materace na sali w szkole.

Proszę również aby każdy uczestnik wziął kanapki jako kolację w sobotę oraz pieniądze na obiad indywidualny w niedzielę. Śniadanie w niedzielę, wpisowe i przejazdy zapewnia klub.

Proszę telefonicznie pod numerem 500 175 747 lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. potwierdzić swój wyjazd do wtorku 22.10 do godz. 18.00 Szczegółowy regulamin zawodów znajdziecie tutaj. W razie pytań proszę o telefon pod tym samym numerem.