Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

7 medali UMKSu w Mistrzostwach Województwa w Gdyni

W ostatni weekend na trudnym technicznie terenie morenowym Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdyni rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w klasycznym biegu na orientację.

Doskonale w zawodach spisała się najmłodsza zawodniczka UMKS Kwidzyn Iga Müller, która w kategorii K10 wywalczyła tytuł Mistrzowski. Wśród ponad 200 zawodników startujących w zawodach równie dobrze spisali się: Natalia Pudlis (K12) Natalia Deyna (K14), Szymon Górski (M12) i Jakub Kazimierski (M18), którzy w swoich kategoriach wywalczyli srebrne medale. Komplet kolorystyczny w postaci brązowych medali uzupełnili stając na najniższym stopniu podium Mariusz Torchała (M21) i Tomasz Müller (M45). Razem kwidzyńscy biegacze przywieźli z Gdyni 7 Mistrzostw Województwa.

Po za kategoriami mistrzowskimi bardzo dobrze pobiegła również Domicela Serocka, która wygrała w kategorii K10N.

Następne zawody, w których zawodnicy UMKS Kwidzyn będą mieli okazję potwierdzić swoją wysoką formę rozegrane zostaną 1 czerwca w Rumii, podczas Mistrzostw Województwa Pomorskiego na średnim dystansie, których regulamin znajdziecie tutaj.