Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

UMKS Kwidzy 6 w Pucharze Polski Północnej w bno

6 medali indywidualnie i 6 miejsce drużynowo wywalczyli zawodnicy kwidzyńskiego UMKS w tegorocznym Pucharze Polski Północnej w biegach na orientację.

Ze srebrnymi medalami za zdobycie drugich miejsc z Bornego Sulinowa wrócili Natalia Pudlis SP4 – kat. K12 – SP4), Tomasz Müller (M45) i Zbigniew Mądrzyński (M55). Trzecie miejsca i brązowe medale wywalczyli Paulina Justa (kat. K10 - SP Gardeja), Wiktor Müller (kat. M10 – SP4) i Natalia Deyna (kat. K12 – SP6).

- Jeśli dodamy do tego 4 miejsca Igi Müller (kat. K10 – SP4), Natalii Szuby (kat. K14 – SP6) i Michaliny Karwowskiej (K16 - Gimnazjum Gardeja) to myślę, że wyniki można uznać za sukces. Do pełni szczęści brakowało nam tylko choćby jednego złota. Mam jednak nadzieję, że to czego nam zabrakło w Pucharze Polski Północnej nadrobimy w Pucharze Najmłodszych (nieoficjalnych Mistrzostwach Polski Dzieci), które już dziś rozpoczynają się w Łodzi.

Mimo, że zawody w Bornym Sulinowie były dwudniowe i składały się z sobotniego biegu na dystansach klasycznych i niedzielnych sprintów a zawodnicy kwidzyńskiego UMKS wzięli udział tylko w sobotnich biegach, to i tak dzięki swoim wynikom udało im się wywalczyć 6 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Polski Północnej.

-Startując w oby dwu biegach na pewno stalibyśmy na pudle, jednak ze względów organizacyjnych nie byliśmy w stanie startować również w niedzielę.