Rozpoczynamy sezon 2015 - wyjazd na MPiK do Bydgoszczy oraz Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Kwidzynie

Już 28 marca rusza nowy sezon biegów na orientację dla zawodników UMKS Kwidzyn. Sezon 2015 roku UMKS rozpocznie startem w I Rundzie Mistrzostw Pomorza i Kujaw w bno w Bydgoszczy.

Zawody odbędą się 28 marca z centrum organizacyjnym w Centrum Edukacji Ekologicznej na terenach Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy. . Wspólny wyjazd zawodników z Kwidzyna zorganizowany zostanie autokarem UMKS Kwidzyn. Wyjazd spod Szkoły Podstawowej nr 4 o godz. 7.50, spod Szkoły Podstawowej nr 6 (przy hali sportowej) o godz. 8.00 i o 8.15 z parkingu przy Urzędzie Gminy w Gardei. Powrót w te same miejsca ok. godz. 16.30

Wyjazd dla członków UMKS Kwidzyn odbywa się bezpłatnie. Pozostali uczestnicy wyjazdu pokrywają koszty wypożyczenia chipów (3 zł / os.) i koszty wpisowego zgodnie z regulaminem zawodów (zawodnicy do 10 lat oraz kat. Open – 7 zł, pozostali 10 zł). Koszty przejazdu autokarem w cenie 19 zł od osoby pokrywa UMKS Kwidzyn.

Zgłoszenia na wyjazd zorganizowany wraz z klubem UMKS Kwidzyn można przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24 marca 2015r do godz. 18.00. Pełen regulamin zawodów w Bydgoszczy znajdziesz tutaj.

Zamieszczamy również druk pozwolenia rodziców na wyjazd dzieci (tutaj), który dla osób niepełnoletnich, niebędących członkiem UMKS Kwidzyn, będzie niezbędnym warunkiem uczestnictwa w zorganizowanym przez UMKS wyjeździe na te zawody. Dokument należy przekazać organizatorowi wyjazdu w autokarze.

Niedziela.

Natomiast w niedzielę 29 marca w okolicach Miłosnej rozegrane zostaną Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Długodystansowym bno. Będzie to równocześnie II runda Mistrzostw Pomorza i Kujaw oraz I runda Pucharu Pomorza 2015. Regulamin zawodów znadziecie tutaj. Zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24 marca 2015r (wyjątkowo dla zawodników z powiatu kwidzyńskiego 1 dzień później niż pozostali) do godz. 18.00. Na te zawody wszyscy zawodnicy do centrum zawodów docierają na własną rękę pod opieką rodziców, ponieważ wszyscy dorośli czlonkowie klubu zaangażowani będą w organizację zawodów. Pełen regulamin zawodów w Kwidzynie znajdziesz tutaj.