Walne Zebranie UMKS Kwidzyn

W czwartek 16 kwietnia odbyło Walne zebranie Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Kwidzynie. Na Zebraniu zapadło kilka ważnych decyzji.

Oto niektóre z ważniejszych decyzji jekie na Walnym Zebraniu zapadły.

1. Wybrano nowy Zarząd Klubu w składzie:

Tomasz Müller – Prezes

Maciej Gostkiewicz – Sekretarz

Mariusz Torchała – Skarbnik

1. Wybrano nawą Komisję Rewizyjną w skaldzie:

Wojciech Serocki – Przewodniczący

Zbigniew Mądrzyński – Sekretarz

Krzysztof Malinowski – Członek

1. Ustalono składki członkowskie na rok 2015

- zawodnicy/ członkowie klubu do lat 20 włącznie – 100 zł składka roczna

- zawodnicy/ członkowie klubu w wieku 21 lat i starsi – 200 zł składka roczna

- zawodnicy z opłaconą składką roczną mają prawo do uczestniczenia w wyjazdach na zawody jednodniowe bez żadnych dodatkowych opłat (na koszt klubu),

- zawodnicy z opłaconą składką roczną mają prawo do uczestniczenia w wyjazdach na zawody dwu, trzydniowe i dłuższe za dodatkową opłatą w postaci pokrycia kosztów wyżywienia (pozostałe koszty: opłaty startowe, przejazdy, noclegi pokrywa klub)

- zawodnicy z nieopłaconą składką roczną mają prawo do uczestniczenia w wyjazdach na zawody pokrywając wszystkie koszty uczestnictwa w wyjeździe.

- zasady uczestnictwa zawodników w zawodach międzynarodowych (szczególnie poza granicami Polski) ustalane będą przez Zarząd Klubu indywidualnie w każdym przypadku

- członkowska składka roczna powinna być opłacona przez wszystkich zawodników do dnia 15 maja 2015. Po tym terminie obowiązują powyższe zasady.

- członkowska składka roczna za rok 2016 powinna być opłacona przez wszystkich zawodników do dnia 15 stycznia 2016. Po tym terminie obowiązują powyższe zasady.

Protokoły uchwal z Walnego zebrania znajdziecie na naszej stronie w zakładce dokumenty klubu.