Grand Prix Polonia 2015 w Kwidzynie - dojazd zawodników UMKS

Już w najbliższy piątek rozpoczynają się najważniesze dla zawodników UMKS Kwidzyn zawody na swoim terenie - Grand Prix Polonia 2015. Ze względu na zaangażowanie wszystkich dorosłych członków klubu w organizację tych zawodów, młodsi zawodnicy proszeni są o dotarcie na zawody we własnym zakresie.

Prosimy rodziców o zabezpieczenie dojazdu naszych zawodników do centrum zawodów. Do centrum każdego dnia zawodów zawodnicy mogą również autobusem organizatorów. Każdego dnia zawodów na trasie Kwidzyn dworzec PKP – centrum zawodów – Kwidzyn dworzec PKP będzie kursował autobus organizatora wg rozkładu:

Piątek (czas jazdy ok. 20 minut)

Odjazd z parkingu przy dworcu PKP w Kwidzynie               9:10, 9:50

Powrót, odjazd z Sadlinek                                             14:00, 14:40

Sobota (czas jazdy ok. 15 minut)

Odjazd z parkingu przy dworcu PKP w Kwidzynie                8:40, 9:20

Powrót, odjazd z Aplinek (parking przy Centrum Zawodów)13:30, 14:10

Niedziela (czas jazdy ok. minut)

Odjazd z parkingu przy dworcu PKP w Kwidzynie                8:00, 8:20, 8:40

Powrót, odjazd z Sadlinek                                               14:00, 14:15

Zawodnicy UMKS Kwidzyn mają gwarantowany ten dojazd nieodpłatnie. Wszsytkie informacje o zawodach znajdziecie na www.gpp2015.pl. Bardzo proszę aby każdy sprawdził swoje minuty startowe (w zakłdce ZGŁOSZENI) i dotarł z odpowiednim wyprzedzenie do namiotu klubowego w centrum zawodów. tam będzie można się przebrać i odbrać materiały startowe. W zakładce BIULETYNY, w Biuletynie nr 2 i Informatorze zawodów znajdziecie wszystkie potrzebe informacje o planie czasowym i organizacyjnym zawodów. Czekamy na Was na zawodach.