Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Natalia, Szymon i Jakub Mistrzami Województwa Pomorskiego. 6 medali na dodatek

W niedzielę, 11 października, na trudnym technicznie terenie morenowym w pobliżu Koleczkowa (powiat wejherowski) rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w biegu na orientację na dystansie klasycznym.

Doskonale w zawodach spisali się zawodnicy UMKS Kwidzyn Natalia Szuba (Gimnazjum nr 3), Szymon Górski (Gimnazjum Gardeja) i Jakub Kazimierski (CKZiU), którzy w kategoriach K14, M14 i M20 wywalczyli tytuły Mistrzowskie.

Po za 2 tytułami mistrzowskimi 17 osobowa reprezentacja UMKS-u wywalczyła jeszcze 7 kolejnych medali innego koloru. Ze srebrnymi medalami i tytułami wicemistrzów województwa wrócili: Hanna Perfikowska (w kategorii K12 - Społeczna SP) i Wiktor Müller (M12 – SP4) a na trzecim miejscu z brązowymi medalami zawody ukończyli: Iga Müller (K10 – SP4), Marceli Gajewski (M10 - Społeczna SP), Mariusz Torchała (M21), Tomasz Müller (M45/50) i Zbigniew Mądrzyński (M55/60)

Dobry występ naszych zawodników w zawodach kończących rywalizację w województwie pomorskim w 2015 roku jest potwierdzeniem ich naprawdę dobrej postawy w całym sezonie. Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas ale już dziś wiemy, że 5 naszych młodych zawodników znajdzie się w pierwszej dziesiątce Rankingu Ogólnopolskiego Polskiego Związku Orientacji Sportowej w swoich kategoriach wiekowych, z czego aż 3 w pierwszej 6-tce.

Dzień wcześniej w Gdyni rozegrana została również przed ostatnia runda Pucharu Pomorza 2015 w bno (ostatnią rundą były Mistrzostwa Województwa), w której równie dobrze wypadli zawodnicy kwidzyńscy, sześciokrotnie stając na podium. Najlepiej wypadł Tomasz Müller (M45/50), który zajął 1 miejsce. Na 2 pozycjach zawody ukończyli Hanna Perfikowska (K12), Natalia Deyna (K14 - Gimnazjum Społeczne) i Wiktor Müller (M12), a na najniższym stopniu podium znaleźli się Jakub Kazimierski (M20), Zbigniew Mądrzyński (M55/60).