Plebiscyt na najpopularniejszego zawodnika, trenera i drużynę powiatu kwidzyńskieo w 2015 roku

W sobotę 6 listopada ruszyła tegoroczna edycja plebiscytu "Dziennika Bałtyckiego" na najpopularniejszego zawodnika, trenera i drużynę powiatu kwidzyńskiego. Mamy w tym plebiscycie dwie swoje kandydatury.

W tym toku w kategorii "trener" kandydatem do tytułu jest Tomasz Muller, a w kategorii "drużyna " UMKS Kwidzyn. Nominacje te są dla klubu sporym wyróżnieniem i mogą też być dla nas dodatkową promocją na terenie powiatu. Dlatego też zapraszamy wszystkich do głosowania i z góry dziękujemy za wszystkie SMS-y.

Na Tomasza Mullera w kategorii TRENER należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści KPK.26

Na zawodników UMKS Kwidzyn w kategorii DRUŻYNA należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści KPK.36

Link do strony z aktualnymi wynikami plebiscytu znajdziecie tutaj

Koszt jednego SMSa: 2.46 zł z VAT