Copyright 2020 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Zimowy obóz kondycyjno - szkoleniowy

Trener Kadry Województwa przygotował informacje dotyczące obozu kondycyjno - szkoleniowego w Borowicach kolo Karpacza, w okresie ferii zimowych. Przypominamy o temnie zgłoszeń do 30 listopada.

Szczegóły dotyczące obozu znajdziecie tutaj.

Niestety, w 2017 roku feria zimowe dla województwa pomorskiego wyznaczone są w pierwszym terminie, czyli od 14 do 29 stycznia. Doświadczenia nasze są takie, że w tym czasie rzadko udawało się uzyskać informacje dotyczące Kadr Wojewódzkich i wszyscy mają z tym problem. To powoduje, że do samego wyjazdu nie będziemy wiedzieli czy i w jakiej wysokości otrzymamy dofinansowanie do Kardy Województwa z Urzędu Marszałkowskiego. Nie wiemy też czy otrzymamy wsparcie ze strony Urzędu Miasta. Dlatego też należy założyć, że koszty wyjazdu w całości pokrywają rodzice. Jeśli w ostatniej chwili coś ulegnie zmainie to będzie dla wszystkich miłe zaskoczenie.

Podczas obozu bedzie osobna grupa dla rodziców (mieszkać będą na innym piętrze), więc jeśli ktoś jest chętny to również zapraszamy.

Informacja kto jedzie musi dotrzeć do trenera Kadry Wojewodztwa Agaty Porzycz najpóźniej do 30 listopada, do godz. 20

Proszę o przesłanie zgłoszenia równocześnie na 2 adresy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zapraszamy

f t g m