1% podatku na rozwój biegów na orientację w Kwidzynie

W imieniu Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego, który od 2011r. zajmuje się rozwojem biegów na orientację wśród uczniów kwidzyńskich szkół, zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku należnego z Państwa rozliczenia podatkowego PIT.

Można to uczynić przekazując swój 1% na rzecz FUNDACJI INTER STAR.

FUNDACJA INTER STAR powstała w styczniu 2008 r. Od grudnia 2008 r. posiada status Organizacji Pożytku Publicznego ( OPP ). Fundacja od 2012 roku współpracuje z UMKS Kwidzyn jak również z innymi klubami z regionu: MKS SKARMAT z Torunia, Oddziałem Terapeutyczno – Edukacyjnym Zespołu Szkół w Łubiance, Klubem EKOTON z Grudziądza oraz Kujawsko- Pomorskim Okręgowym Związkiem Orientacji Sportowej. Wspiera te organizacje poprzez pracę wolontariuszy oraz pozyskane środki finansowe. W związku z tym, jeśli zechcecie Państwo wesprzeć 1% -em swojego podatku UMKS Kwidzyn możecie to zrobić wypełniając odpowiednio swój PIT.

Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym za rok 2016 (PIT), w odpowiednie pola wpisać nazwę organizacji: FUNDACJA INTER STAR, oraz jej numer KRS: 0000299315.
Należy również w odpowiednią rubrykę wpisać wyliczoną kwotę, jaka ma zostać przekazana (1% podatku).

Dodatkowo należy napisać informację w rubryce „Inne informacje, w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem” , na co ma być przeznaczony 1% podatku (rubryka ta znajduje się bezpośrednio pod wnioskiem o przekazanie 1% podatku należnego). Jeśli chcecie Państwo wesprzeć rozwój UMKS Kwidzyn proszę wpisać: „dla UMKS KWIDZYN ”.

W imieniu wszystkich potencjalnych beneficjentów Państwa ofiarności – młodych zawodników UMKS Kwidzyn – z góry bardzo dziękuję.

Prezes UMKS Kwidzyn

Tomasz Muller