Copyright 2021 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Warszawska Mila i Grand Prix Mazowsza 2017

W długi majowy weekend zawodnicy UMKS startowali w dwóch ogólnopolskich zawodach w biegach na orientację w okolicach Warszawy.

29 i 30 maja podczas zawodów „Warszawska Mila” z doskonałej strony zaprezentował się Paweł Perfikowski (Społ. SP) startujący w kategorii M10, który dwudniową rywalizację ukończył na 3 miejscu.

Już następnego dnia rozpoczęło się natomiast 3-dniowe Grand Prix Mazowsza 2017 w biegach na orientację. Pierwszego dnia na trasie sprinterskiej zawodnicy biegali po terenie średniowiecznej Twierdzy Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim, a drugiego i trzeciego dnia zawody rozegrane zostały w lasach koło Jabłonnej. Najlepiej spośród naszych zawodników spisały się nasze dziewczęta w kategoriach młodziczek i juniorek, które wywalczyły 3 brązowe medale. Na najniższym stopniu podium stanęły ), Iga Müller (K12 - SP4), Hanna Perfikowska (K14 -Społ. SP) i Natalia Szuba (K2/21 -Gimn. nr 3). W stawce ponad 400 zawodników z bardzo dobrej strony zaprezentowali się również Przemysław Jędras ( 4 miejsce – M35) i Natalia Deyna (5 miejsce – K16 – Gimn. Społ.)

 

f t g m