Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - listy zgłoszonych

Przygotowane zostały listy zgłoszonych zawodników do startu w biegu sztafetowym, sprinterskim i klasycznym

Bardzo prosimy trenerów i kierowników klubów o sprawdzenie poprawności zawartych na listach danych. Przypominamy, że zawodnicy bez podanego numeru licencji oraz ważnych badań lekarskich nie zostaną dopuszczeni do startu w zawodach głównych i będą mogli wystartować jedynie poza konkurencją. Przypominamy też, że w dniu wczorajszym minął termin zgłaszeń imiennych do biegu sztafetowego.Proszę zatem o niezwłoczne uzupełnienie numerów licencji i składów imiennych sztafet ponieważ w piątek 29.09.17r. o godz. 18.00 odbędzie się losowanie minut startowych na bieg sprinterski i klasyczny oraz numerów sztafet. Po tym terminie zawodnicy bez numeru licencji umieszczeni zostaną na końcu list startowych i wystartują poza konkurencją, a sztafety nie zostaną dopuszczone do startu.

Sztafety - Lista zgłoszonych sztafet klubami

Sprint - Lista zawodników klubami