Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Bukowa Cup 2017 w Szczecinie

Od 13-15 października w Górach Bukowych koło Szczecina rozegrane zostały ostatnie tegoroczne zawody międzynarodowe w Polsce w biegach na orientację Bukowa Cup 2107. W zawodach wzięło udział prawie 200 zawodników z Polski, Niemiec, Rosji i Danii. Wśród nich była też 12-osobowa reprezentacja UMKS Kwidzyn.

Spośród naszych zawodników najlepiej spisał się biegający trener  Przemysław Jędras, który zwyciężył w swojej kategorii wiekowej M35. Oprócz niego miejsce na podium wywalczyły jeszcze zdobywczynie 2 miejsc Iga Müller (SP4 – K14), Hanna Perfikowska (Społeczna SP – K16) i Natalia Pudlis (SP5 z OGimn. – K18) oraz drugi z biegających trenerów Tomasz Müller (M45), który zajął 3 miejsce. Tuż za podium na 4 miejscu zawody ukończył Wiktor Droń (SP6 – M12), na 5-tym Wiktor Müller (SP4 – M14), a na 6-tym Paweł Perfikowski (Społeczna SP – M12). Na podkreślenie zasługuje jednak informacja, że wszystkie trzy nasze medalistki tych zawodów oraz zawodnicy z kategorii M12, startowali w kategorii o jedną wyższej od swojej nominalnej i był to element przygotowania na zdecydowanie trudniejszych trasach już pod kontem przyszłorocznego sezonu. Zawody składały się z trzech etapów. Zawodnicy zaczynali od nocnego sprintu na osiedlu Słonecznym w Szczecinie, a w następnych dwóch dniach biegali po rozmiękczonym przez ostatnie deszcze terenie Puszczy Bukowej.