Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Międzynarodowe zawody Limanowa Cup 2018

Po niezwykle krótkiej, letniej przerwie nasi zawodnicy powrócili do walki o kolejne laury i punkty rankingowe. Nasza skromna 9 osobowa ekipa w ostatni weekend lipca wzięła udział w międzynarodowych zawodach Limanowa Cup 2019 w okolicach Starego Sącza.

Wszystkie trasy tych 3-dniowych zmagań przygotowano ma stokach gór Beskidu Sądeckiego co od razu sygnalizowało, że zawodnicy będą musieli wykazać się wyjątkowo solidnym przygotowaniem kondycyjnym.

Na tym bardzo wymagającym terenie w stawce ponad 300 zawodników z 11 krajów ,z doskonałej strony zaprezentowała się 3 młodych zawodników UMKS: Katarzyna Cepurdej (SP4 w kat. K14), Hanna Perfikowska (Społ. SP – K16)i Władysław Cepurdej (SP4 – M12), którzy wywalczyli 2 miejsca w swoich kategoriach .

Dzięki bardzo dobrym biegom wszyscy ci zawodnicy po za bardzo wysokimi miejscami wywalczyli dużo punktów rankingowych, które z pewnością liczyć się będą w ostatecznej klasyfikacji.

Władysław Cepurdej i Hanna Perfikowska okazali się dodatkowo najlepszymi zawodnikami polskimi w swoich kategoriach, przegrywając jedynie z zawodnikami z Łotwy i Rosji, a po za tym Hania startowała w wyższej od nominalnej kategorii.

Szczególnych emocji dostarczyła jednak Katarzyna Cepurdej , która po niezwykle emocjonującym finiszu z zawodniczką łotewską, 2 miejsce wygrała zaledwie o 1 sekundę na ponad 117 minut biegania przez wszystkie 3 dni zawodów.