Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Obóz zimowy 2019

Przygotowania do sezonu 2019 idą pełną parą a ich niezwykle ważnym elementem bedzie obóz zimowy Kadry Województwa Młodzików (KWM).

Obóz jak co roku zorganizowany będzie w Borowicach koło Karpacza w czasie ferii zimowych w dniach 10-23 luty 2019 r. Bezpośrednim organizatorem obozu jest UKS Azymut 45 Gdynia, a głównym trenerem jest trener Kadry Województwa Młodzików p. Agata Porzycz. W programie jest wiele wycieczek i innych atrakcji, ale przede wszystkim pełen cykl treningowy, niezwykle ważny dla wszystkich zawodników poważnie myślących o jak najlepszych wynikach sportowych w seznie.

Zgłoszenia na obóz przyjmowane są tylko do 5 stycznia 2019 r., a mogą w nim brać udział wszyscy zawodnicy.

Jak co roku mamy nadzeję, że zawodnicy powołani do KWM będą mogli skorzystać z dofinansowania ze środków pemorskiej Federacji Sportu (PFS) i Marszałka Województwa. Niestety, do chwili obecnej Minister Sportu nie ogłosił jeszcze konkursu z którego pieniędzy odbywa się dofinansowanie. Na chwilę obecną nie jest więc wiadomym jak liczna będzie KWM i czy wogóle będzie dofinansowywana. Dlatego należy liczyć się również z pełną odpłatnościa ze strony wszystkich zawodników. Informacja o dofinansowaniu może pojawić się doslownie w ostatniej chwili.Pełną treść informacji o obozie prezentujemy poniżej.

OBÓZ ZIMOWY BOROWICE

Termin

Miejscowość

Warunki bytowe

Program

Uwaga

Koszt obozu

10 luty 2019 – 23 luty 2019

Wyjazd pociągiem z rezerwacją miejsc 10 lutego (niedziela) wieczorem, powrót 23 lutego (sobota) rano.

Ośrodek Łokietek strona www.lokietek.wczasy.net.pl

Borowice k/Karpacza

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Łokietek położony jest w urokliwym miejscu, na uboczu, w pobliżu lasu. Pokoje 2-6 osobowe z TV i węzłem sanitarnym, ciepła woda bez ograniczeń. Stołówka na miejscu – 4 posiłki. Do dyspozycji świetlica z telewizorem i kominkiem, sala do gry w tenisa stołowego, bilard, boiska do gier, sala gimnastyczna, sauna, siłownia, wyciąg narciarski na terenie ośrodka.

- zajęcia ogólnorozwojowe na sali i w terenie,

- zajęcia w terenie z mapą,

- wycieczki po okolicy bliższej i dalszej,

- wycieczka do Aquaparku (hotel Gołębiewski w Karpaczu)

- nauka jazdy na nartach biegowych,

- nauka jazdy na nartach zjazdowych,

- zabawy na śniegu,

- zabawy świetlicowe,

- ognisko,

- kulig.

( sprzęt narciarski do dyspozycji uczestników bez dodatkowych opłat)

Zajęcia na śniegu odbędą się w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych.

Zdjęcia i informacje z obozów w Borowicach w poprzednich latach można obejrzeć pod adresem: azymut45gdyniazgrupowania.blogspot.com

- całkowity koszt obozu wynosi - 1550zł,

Deklarację uczestnictwa w obozie sportowym należy przesłać równolegle na adresy e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 5 stycznia 2019r

I rata w wysokości 300zł - do dnia 8.01.2019

II rata pozostała kwota   - do dnia 31.01.2019

f t g m