Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

"Czwartki z mapą" w Kwidzynie - druga odsłona 27 grudnia

Już w najbliższy czwartek 27 grudnia UMKS Kwidzyn przeprowadzi drugą tegoroczną rundę w ramach cyklu imprez biegowych w Kwidzynie „Czwartki z mapą”. Będzie to na pewno bardzo ciekawa i sympatyczna forma pożegnania mijającego roku dla wszystkich amatorów biegania, a biegania z mapą w szczególności.

Od listopada tego roku UMKS prowadzi cykl imprez biegowych z mapą z osobnymi klasyfikacjami, a zawody mają charakter otwarty dla wszystkich chętnych. 3 rodzaje tras o różnym stopniu trudności oraz długości od 1 do 4 km mogą stanowić również doskonałą formę treningu interwałowego i szybkościowego.

Pierwsza edycja imprezy zorganizowana była 29 listopada na terenach wokół Hali Widowiskowo - Sportowej w Kwidzynie. Tym razem centrum organizacyjne 2 rundy tegorocznej edycji imprezy która rozegrana zostanie 27 grudnia w godzinach popołudniowych, zlokalizowano na terenie orlika na Osiedlu Piastowskim przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Stamtąd uczestnicy biegać będą na terenie całego Osiedla Piastowskiego. Wieczorna pora, bieganie z latarką na czole ale pod okiem najbardziej doświadczonych zawodników UMKS może być także bardzo dużą atrakcją dla dzieci i młodzieży.

Jako organizatorzy mamy nadzieję, że prosta ale atrakcyjna trasa dla początkujących, wymagająca już trochę wysiłku umysłowego i fizycznego trasa dla średniozaawansowanych i profesjonalna trasa dla tych, którym trening biegowy i znajomość mapy nie są obce, będą wystarczającą motywacją dla amatorów ruchu na świeży powietrzu z Kwidzyna i okolic. Nasi trenerzy, którzy są inicjatorami całego cyklu, budując trasy zadbali aby dla każdego uczestnika był to atrakcyjnie spędzony wieczór.

Impreza prowadzona będzie z wykorzystaniem elektronicznego systemu potwierdzania punktów kontrolnych Sport Ident.

Szczegóły imprezy znajdziecie na plakacie tuaj oraz w reguklaminie imprezy tutaj.

Pisemną zgodę rodziców i zawodników znajdziecie tutaj.

"Czwartki z mapę" zupełnie nową propozycją dla wszystkich amatorów biegania z mapą i odbywać się będą do maja 2019 r. w każdy ostatni czwartek miesiąca, a trasy wyznaczone będą na terenach miejskich w Kwidzynie.

f t g m