Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

"Czwartki z mapą" - 28 lutego już po raz czwarty

Już w najbliższy czwartek 28 lutego UMKS Kwidzyn przeprowadzi czwartą w tym sezonie przygotowawczym rundę w ramach cyklu imprez biegowych w Kwidzynie „Czwartki z mapą”. Może to być zapewne dla wielu biegaczy bardzo ciekawa forma sprawdzianu szybkościowego dla amatorów biegania, a biegania z mapą w szczególności.

Od listopada tego roku UMKS prowadzi cykl imprez biegowych z mapą z osobnymi klasyfikacjami, a zawody mają charakter otwarty dla wszystkich chętnych. 3 rodzaje tras o różnym stopniu trudności oraz długości od 1 do 4 km mogą stanowić również doskonałą formę treningu interwałowego i szybkościowego.

Pierwsza edycja imprezy zorganizowana była 29 listopada na terenach wokół Hali Widowiskowo - Sportowej w Kwidzynie, druga na Osiedlu Piastowskim, a trzecia na Osiedlu Zatorze II. Tym razem centrum organizacyjne 4 rundy tegorocznej edycji imprezy, która rozegrana zostanie 28 lutego w godzinach popołudniowych, zlokalizowano na terenie hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 (budynek dawnego Gimnazjum nr 3) przy ulicy Kamiennej. Stamtąd uczestnicy biegać będą na terenie całego osiedla pomiędzy ulicami Hallera i Toruńską. Wieczorna pora, bieganie z latarką na czole ale pod okiem najbardziej doświadczonych zawodników UMKS może być także bardzo dużą atrakcją dla dzieci i młodzieży.

Jako organizatorzy mamy nadzieję, że prosta ale atrakcyjna trasa dla początkujących, wymagająca już trochę wysiłku umysłowego i fizycznego trasa dla średniozaawansowanych i profesjonalna trasa dla tych, którym trening biegowy i znajomość mapy nie są obce, będą wystarczającą motywacją dla amatorów ruchu na świeży powietrzu z Kwidzyna i okolic. Nasi trenerzy, którzy są inicjatorami całego cyklu, budując trasy zadbali aby dla każdego uczestnika był to atrakcyjnie spędzony wieczór.

Impreza prowadzona będzie z wykorzystaniem elektronicznego systemu potwierdzania punktów kontrolnych Sport Ident.

Szczegóły imprezy znajdziecie na plakacie tuaj oraz w reguklaminie imprezy tutaj.

Pisemną zgodę rodziców i zawodników znajdziecie tutaj.

"Czwartki z mapę" są zupełnie nową propozycją dla wszystkich amatorów biegania z mapą i odbywać się będą do maja 2019 r. w każdy ostatni czwartek miesiąca, a trasy wyznaczone będą na terenach miejskich w Kwidzynie.

f t g m