Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

4 "pudła" naszych zawodników podczas Grand Prix Polonia 2019

Skromna ale bardzo skuteczna reprezentacja zawodników UMKS Kwidzyn wzięła udział w 37 edycji międzynarodowych zawodów w biegu na orientację Grand Prix Polonia 2019, które w tym roku rozegrane zostały w dniach 2-4 sierpnia w okolicach Boguchwały koło Rzeszowa.

Dość powiedzieć, że w zawodach uczestniczyło tylko 4 naszych reprezentantów i wszyscy uplasowali się na pierwszych dwóch miejscach w swoich kategoriach wiekowych. 3-dniowe zawody składały się biegu na dystansie średnim i klasycznym oraz na koniec na dystansie sprinterskim, tak więc najlepsi musieli się wykazać wyjątkowo uniwersalnymi umiejętnościami.

Najlepszymi w swoich kategoriach okazali się Katarzyna Szafarewicz (SP4), która zwyciężyła w najmłodszej kategorii żeńskiej K10 i Edward Pokora, który okazał się bezkonkurencyjny w najstarszej kategorii męskiej M75+. Na drugich miejscach w klasyfikacji generalnej zawody zakończyli Piotr Wdowczyk (M35) i Zbigniew Klawczyński (M55). Sredecznie gratulujemy.