Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Aż 26 medali dla UMKS na zakończenie Pucharu Pomorza 2019!

Miniony weekend zawodnicy UMKS Kwidzyn spędzili rywalizując na trasach ostatnich dwóch rund Pucharu Pomorza, walcząc o indywidualne pozycje w klasyfikacji generalnej i zakończenie sezonu w pozytywnej atmosferze.

W sobotę odbył się bieg na dystansie średnim. Teren zawodów obejmował lasy w okolicach Osieka, z zmienną przebieżnością i gęstą siecią dróg. Na podium tego dnia stanęło aż 14 naszych zawodników. Najlepiej spisali się Katarzyna Szafarewicz (SP4) w kategorii K10, Iga Müller (SP4) w K14, Katarzyna Kędzior w K35/40, Wiktor Müller (ZSP1) w M18 i Edward Pokora w M75, którzy zwyciężyli w swoich kategoriach. Srebrne medale zdobyli Alicja Kędzior (II LO) w K14, Natalia Pudlis (II LO) w K18, Rafał Gąsior (II LO) w M18 i Mateusz Spadik w M21. Brązowe medale trafiły natomiast do Natalii Deyna (Społ. LO) w K18, Patrycji Pabian w K35/40, Wiktora Dronia (SP6) w M12 i Pawła Kosowskiego w M21.

Drugiego dnia, w niedzielę, rywalizacja przeniosła się Sopotu, gdzie zawodnicy rywalizowali na dystansie klasycznym, na morenowych wzgórzach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Tego dnia zwycięstwo w swoich kategoriach wywalczyli Katarzyna Szafarewicz w K10, Paweł Pękal (SP6) w M10 i Przemysław Jędras w M35/40. Na drugim stopniu podium stanęli Iga Müller w K14, Paweł Perfikowski (Społ. SP) w M12, Wiktor Müller w M16, Rafał Gąsior w M18 i Zbigniew Klawczyński w M55/60, zaś brązowe krążki trafiły do Gabrieli Rombel w K10, Niny Cepurdej (II LO) w K20, Jakuba Jędrasa (SP4) w M10 i Władysława Cepurdej (SP4) w M18.

Na klubowe podsumowanie Pucharu Pomorza 2019  przyjdzie jeszcze czas, ale już dziś możemy powiedzieć, że UMKS Kwidzyn po raz drugi z rzędu zdecydowanie wygrał tą rywalizację w klasyfikacji drużynowej i w klasyfikacji młodzieżowej (kategorie do 20 lat).

Teraz po bardzo pracowitym, a za razem owocnym sezonie przyszedł czas na odpoczynek i roztrenowanie, a później okres przygotowania do kolejnego, równie emocjonującego sezonu. Wypada tylko mieć nadzieję, że naszym zawodnikom po raz kolejny uda się awansować wyżej w Klubowych Mistrzostwach Polski, a nasi zawodnicy coraz częściej zasilać będą Kadrę Narodową na międzynarodowych zawodach.

f t g m