Copyright 2023 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno

Koleżanki i Koledzy

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji związanej z koronawirusem chcielibyśmy poinformować , że na dzień dzisiejszy nie jest planowane odwołanie Mistrzostw Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno w Szadowie – Młyn.

Impreza nasza nie ma charakteru masowego i nie odbywa się w pomieszczeniu zamkniętym. Ze względu na lokalizację zawodów nie spodziewamy się również przypadkowych kibiców.

Ze względów bezpieczeństwa, zarówno Waszego jak i innych osób, bardzo prosimy aby wszyscy zawodnicy, trenerzy i osoby towarzyszące, którzy mieli jakikolwiek kontakt z osobami zarażonymi wirusem bądź objętymi kwarantanną, w ciągu ostatnich 14 dni wrócili z terenów objetych występowaniem przypadków wykrycia osób zakażonych wirusem, a także wykazujący jakiekolwiek objawy przeziębienia lub innych infekcji,  zrezygnowali z przyjazdu na zawody. Jako organizatorom jest nam bardzo trudno Was o to prosić, jednak zdrowie naszych koleżanek i kolegów jest dla nas bardzo ważne.

Mamy nadzieję, że przeprowadzenie imprezy nie będzie zagrożone, jednak przed wyjazdem na zawody bardzo prosimy o sprawdzenie w tym miejscu, czy jakiekolwiek informacje nie uległy zmianie.

Ze względu na odwołanie Ogólnopolskich Konsultacji Juniorów przesunęliśmy jednocześnie ostateczny termin zgłoszeń dla zwodników do środy 11.03., aby dać możliwość dogłoszenia się wszystkim, którzy nie zrobili tego ze względu na planowane uczestnicctwo w Konsultacjach.

Pozdrawiamy

Organizatorzy

f t g m