Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Udany start UMKS w Grand Prix Pomorza 2020

Bardzo udany finał „wakacji” zanotowali nasi zawodnicy. W rozgrywanych w ostatni weekend sierpnia międzynarodowych zawodach Grand Prix Pomorza w biegu naorientację 7-ciokrotnie stawali na podium zawodów w tym aż 4 razy na jego najwyższym stopniu.

Od 28 do 30 sierpnia w lasach wokół miejscowości Rogulewo koło Gdyni rozegrana została już 16 edycja zawodów które tym razem, praktycznie w krajowej obsadzie, zgromadziły na starcie ponad 460 zawodników. Ze względów epidemicznych impreza podzielona została na dwa niezależne eventy tak by zgodnie z przepisami sanitarnymi w centrum zawodów można było zachować wymagane zalecenia sanitarne.

Z nazsych zawodników najlepiej z trudnymi i bardzo górzystymi trasami na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego poradzili sobie Iga Müller w kategorii K16 (II LO), Paweł Pękal (M10 – SP6), Wiktor Müller (M16 – ZS nr 1) i Edward Pokora (M75), którzy wygrali swoje kategorie wiekowe i stanęli na najwyższym stopniu podium. Dodatkowo, 2 miejsce wywalczyła Katarzyna Szafarewicz w kat. K10 (SP4), a  na 3 miejscu w klasyfikacji generalnej Grand Prix Pomorza ukończyli Maja Roszak  w kat. K45 i Paweł Kosowski w M21 Short.

Oprócz naszych medalistów na wyróżnienie zasługuje jeszcze 4 miejsce Rafała Gąsiora (M18 – II LO), 5 miejsca Hanny Perfikowskiej (K16 – Społ. LO), Katarzyny Kędzior  (K45) i Marka Kisłowskiego (M12 – SP Rakowiec) i Tomasza Müllera (M50) oraz 6 miejsce Wojciecha Dronia (M10 – SP6).

Siedem  miejsc na „pudle”, w tym 4 zwycięstwa, to na pewno dobry prognostyk przed pierwszą w tym dziwnym sezonie imprezą oficjalnej rangi mistrzowskiej, bowiem od 4 do 6 września w Warszawie i w okolicach Pilawy na Mazowszu rozegrane zostanie II runda Klubowych Mistrzostw Polski.