Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Kolejne 2 medale Mistrzostw Polski dla UMKS

Co raz szybszymi krokami zmierzamy do zakończenia niezwykle krótkiego ale bardzo intensywnego sezonu startowego w biegu na orientację w Polsce. Przez ostatni miesiąc co tydzień rozgrywane były zawody rangi Mistrzostw Polski i co tydzień zawodnicy UMKS Kwidzyn wracali z nich z medalami. Nie inaczej było też w ostatni weekend, kiedy to w Nawojowej Górze koło Krakowa rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w nocnym i średniodystansowym bno.

W sobotni wieczór 3 października dwa brązowe medale Mistrzostw Polski w nocnym biegu na orientację wywalczyło w kategoriach juniorów młodszych nasze medalowe rodzeństwo Iga  i Wiktor Müller. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się również kolejna nasza reprezentantka Hanna Perfikowska, która jednak ze względu na drobne błędy na trasie ukończyła Mistrzostwa na wysokim 6 miejscu.

W niedzielę do południa z kolei rozegrano Mistrzostwa Polski na średnim dystansie. Tego dnia jedyny, tym razem srebrny medal dla UMKS wywalczył nestor kwidzyńskiej ekipy Edward Pokora w kategorii M75. O sporym pechu mogą mówić za to mówić nasi medaliści z biegu nocnego Iga Müller i Wiktor Müller oraz Piotr From w kat. M35, którzy z niewielkimi stratami do medalu ukończyli zawody na 4 miejscach oraz 5 na mecie Hanna Perfikowska.

Miejmy nadzieję jednak, że limit pecha  zawodników UMKS został już na ten rok właśnie wyczerpany bowiem przed naszymi zawodnikami przed ostatni weekend mistrzowski, kiedy to we Wleniu i Bolesławcu na Dolnym Śląsku ścigać się będą w Mistrzostwach Polski na dystansach sprinterskich.

20201004 140138

 

20201004 143955

 

 

f t g m