Mistrzostwa Pomorza i Kujaw 2021 w długodystansowym bno

Tutaj znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące zawodów

Niestety, mimo wielu prób i możliwości organizacyjnych, w wyniku opublikowania najnowszego rozporządzenia Rady Ministrów, zmuszeni jesteśmy przesunąć termin rozegrania Mistrzostw Pomorza i Kujaw w długodystansowym bno na inny termin. Będziemy czynić starania aby zawody rozegrane zostały w najbliższym możliwym terminie (jeszcze w kwietniu), a dokładną datę wskażemy w okolicach 9 kwietnia, kiedy zakończy się okres obowiązywania wprowadzonych właśnie ograniczeń. Wszystko co związane jest z organizacją imprezy jest już wykonane, dlatego przykro nam, że nie zobaczymy się w ten weekend. Więcej szczegółowych informacji jeszcze dziś wieczorem.

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego 2021 w długodystansowym bno

Zawody zaplanowane były jako Mistrzostwa Województwa Pomorskiego i Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w długodystansowym bno. Decyzją Pomorskiego Okręgowego Związku Orientacji Sportowej Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno zostały przeniesione na inny termin. Zawody odbędą sie więc w ramach Mistrzostw Pomorza i Kujaw.

Mistrzostw Pomorza i Kujaw w długodystansowym bno

II runda Mistrzostw Pomorza i Kujaw 2021 w bno

Aby rozwiać wątpliwości dzwoniącyh i piszących zawodników, na dziś (22.03.2021 r.) na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19.03.2021 r. (Dz. U. z 19.03.2021 r. poz. 512) oraz informacji zawartych na stronach Rządowych tutaj informujemy, że zawody odbędą się w zaplanowanym terminie.

W związku ze zmieniającą się sytuacją dotyczącą obostrzeń wprowadzanych przez Radę Ministrów informujemy, że od strony organizacyjnej Mistrzostw Pomorza i Kujaw w długodystansowym bno wszystkie prace przygotowawcze zostały już wykonane i organizatorzy są gotowi do ich przeprowadzenia. Ostateczna decyzja o ich przeprowadzeniu podana zostanie w tym miejscu niezwłocznie po opublikowaniu i analizie Dziennika Ustaw z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów dotyczącym ograniczeń związanych z przeciwdziałaniem COVID-19 obowiązujących na dzień zawodów.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku przeprowadzenia zawodów organizatorzy, decyzją sędziego głównego zrezygnowali ze startu masowego kategorii KM 16 i starszych, a wszyscy zawodnicy startować będą z interwałem 3 lub 6 minutowym (decyzja wkrótce). Zawodnicy podzieleni też zostaną na grupy klubowe tak by do maksimum ograniczyć kontakt pomiędzy zawodnikami z różnych klubów.

Szczegóły zmian dotyczących organizacji startu ukażą się w uzupełnieniu informacji technicznej, również niezwłocznie po opublikowaniu rozporządzenia.

Szczegóły zmian dotyczących organizacji startu ukażą się również niezwłocznie po opublikowaniu rozporządzenia.

Biuletyn zawodów

Informacja techniczna zawodów

Zasady bezpieczeństwa epidemicznego podczas zawodów

Zgłoszenia / Lista zgłoszonych