Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Piotr From Mistrzem Polski na długim dystansie

W niedzielę 17.10 w okolicach Pułtuska rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w długodystansowym biegu na orientację.

                                                      20211017 134649

Były to jednocześnie ostatnie już w tym roku zawody rangi mistrzostw Polski w tym roku. W zawodach z doskonałej strony zaprezentował się jeden z najszybszych naszych zawodników Piotr From, który w kategorii M35, mimo przebiegniętego dystansu ponad 23 km i 121 minut biegu w terenie, popisał się iście sprinterskim finiszem na ostatnich punktach kontrolnych i wywalczył swoje pierwsze złoto indywidualnych Mistrzostw Polski.

Piotr jak mało kto w klubie zasłużył sobie w końcu na indywidualny tryumf w Mistrzostwach Polski. Wiele razy już plasował się w czołówce ale zawsze jakiś drobny lub większy błąd pozbawiał go medalu. Teraz pokazał jednak swoją prawdziwą wartość i przygotowanie kondycyjne. Zrobił wszystko co trzeba i tak jak trzeba i na efekt nie trzeba było długo czekać.

W tym wyjątkowym trenie, naszpikowanym pozostałościami po działaniach I i II Wojny Światowej, z mnóstwem  dawnych okopów piechoty, stanowisk pancernych i lei po wybuchach bomb, świetnie poradziła sobie również nasza świeżo upieczona, szkolna wicemistrzyni Świata Hanna Perfikowska, która w rywalizacji w kat. K18 zajęła wysokie 5 miejsce i przegrała wyłącznie z koleżankami z wyższego rocznika, odchodzącymi po tych zawodach do wyższej kategorii młodzieżowca.

Mistrzostwa Polski w Pułtusku były przed ostatnim weekendem tegorocznego sezonu startowego dla naszych zawodników. Teraz 23 i 24 rozegrane zostaną jeszcze Mistrzostwa Województwa Pomorskiego na długim dystansie w Rumi i ostatnie zawody Pucharu Pomorza w Gdańsku Świbnie, po czym zawodnicy będą mogli uznać ten rewelacyjny dla UMKS Kwidzyn sezon za zakończony.

f t g m