Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Kwidzyńskie samorządy mocno wspierają UMKS Kwidzyn w 2022 roku.

Dzięki świetnym wynikom uzyskanym przez naszych zawodników w 2021 roku, w tym sezonie UMKS może liczyć na wyjątkowe wsparcie ze strony Miasta Kwidzyna i Powiatu Kwidzyńskiego.

kwidzyn   nasze miasto          baner powiat kwidzyński na stronę mp

Po tym jak w 2021 roku UMKS utrzymał miejsce w elicie Klubowych Mistrzostw Polski po raz trzeci z rzędu zajmując drużynowe 7 miejsce, po zdobyciu przez najmłodszych zawodników klubu pierwszego w historii drużynowego mistrzostwa Pucharu Najmłodszych, czyli nieoficjalnych Mistrzostw Polski dzieci i młodzików 2021 oraz wspaniałych sukcesach medalowych naszej trójki reprezentantów Polski na Szkolne Mistrzostwa Świata w Serbii, na wyjątkowe wsparcie kwidzyńskich orientalistów zdecydowały się kwidzyńskie samorządy.

W konsekwencji rozstrzygnięcia tegorocznych konkursów na wspieranie kultury fizycznej i sportu w Kwidzynie i powiecie kwidzyńskim, Miasto Kwidzyn sfinansuje w tym roku w całości koszty sztabu szkoleniowego naszego klubu, a Starostwo Powiatowe w Kwidzynie w Kwidzynie pokryje prawie 100% kosztów udziału naszej reprezentacji w Pucharze Najmłodszych 2022 w Połczynie Zdrój.

Dzięki takiemu wsparciu kwidzyńscy zawodnicy mogą spokojnie przygotowywać do sezonu startowego i skupić się wyłącznie na wyniku sportowym . Super. Bardzo dziękujemy

f t g m