Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Mistrzostwa Polski 2023 w nocnym i średniodystansowym bno

Za nami przedostatni weekend z Mistrzostwami Polski w biegu na orientację

22 i 23 września w nadmorskim Mikoszewie nasi zawodnicy startowali w Mistrzostwach Polski w nocnym i średniodystansowym biegu na orientację. Był to już przedostatni mistrzowski akcent tego sezonu.

W pierwszej kolejności, w wyjątkowo ciepły, wrześniowy wieczór 22.09 rozegrano biegi mistrzowskie w nocnym bno. Niestety, przy sporym pechu naszych zawodników, zawody zakończyliśmy bez medalu, a najwyżej w klasyfikacji zameldowali się na 4 miejscu Mateusz Dzioba w elicie męskiej (M21) i Iga Müller na 6 miejscu w kat. K18.  Na wysokich 7 miejscach Mistrzostwa ukończyli również Ewa Romanow – Pękal i Wiktor Müller, a na 8 pozycji Michał Kalata w M21 i Zbigniew Mądrzyński w M65

Dużo lepiej kwidzynianom poszło w niedzielne przedpołudnie, kiedy przeprowadzone zostały Mistrzostwa Polski w średniodystansowym bno. 2 brązowe medale Igi Müller w kategorii juniorek (K18) i Piotra Froma w kat. M40 osłodziły mocno brak medali na trasach nocnych. Ponownie też, na wysokim 5 miejscu zawody ukończyła  Ewa Romanow – Pękal w kat. K50, a na 6 pozycji Wiktor Müller w M18 i Mateusz Dzioba w M21.

Teraz przed naszymi zawodnikami pozostaje już tylko jedna okazja do zdobycia medalu Mistrzostw Polski w tym roku – październikowe mistrzostwa na długim dystansie.

f t g m