Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Mistrzostwa Wojska Polskiego 2023 w biegu na orientację

Dużo piszemy ostatnio o sukcesach naszej młodzieży, ale UMKS to nie tylko najmłodsi.  W szeregach kwidzyńskich orientalistów biegających w biało – błękitnych strojach są również świetni zawodnicy na co dzień noszący mundury, którzy fantastycznie spisali się zakończonych właśnie finałach Mistrzostwach Wojska Polskiego w biegu na orientację w okolicach Gdyni (27-29.09).

Najlepszym zawodnikiem męskiej elity całych Mistrzostw okazał się zawodnik UMKS Kwidzyn, szeregowy Mateusz Dzioba, w Mistrzostwach Wojska Polskiego reprezentujący 11 Lubuską Dywizję Kawalerii Pancernej, który w 3 biegach w kat. M21 na średnim dystansie, w sprincie i biegu sztafetowym zdobył 3 złote medale!!!!!! Wielkie gratulacje!!!!!!

Fantastycznie spisał się również w kat. M21 nasz drugi „eliciarz”, kapral Michał Kalata , również reprezentujący 11 Lubuską Dywizję Kawalerii Pancernej, który w obydwu  biegach indywidualnych przegrał tylko z Mateuszem, zdobywając dwa srebrne medale, a sztafetach razem z Mateuszem wywalczył złoto.

Świetnie spisał się także nasz kolejny zawodnik, sierżant Piotr Wdowczyk, startujący w barwach 16 Dywizji Zmechanizowanej, który w M40 w sprincie zajął 5 miejsce, a na średnim dystansie i w biegu sztafetowym ukończył zawody na 4 pozycji.

W Mistrzostwach w kat M40 startował również kolejny zawodnik UMKS, sierżant Piotr From reprezentujący Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych, który w biegu średniodystansowym i sztafecie  ukończył zawody na 7 miejscu, a w sprincie był 14-sty.