Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Treningi

UWAGA. W okresie od 22.06.2024 r. do 28.07.2024 r., ze względu na różne wyjazdy wakacyjne zawodników, nie będzie treningów zorganizowanych przez Klub. W tym czasie zawodnicy w dowolnym miejscu realizują ndywidualne plany treningowe otrzymane od trenerów.


Od 29.07.2024 r. powrót do treningów zorganizowanych przez Klub we wtorki i czwartki i niedziele oraz indywidualnych planów treningowych w pozostałe dni.

 

Grupy treningowe

Grupa 1 zawodnicy z rocznika 2014 i młodsi    (trenerzy Tomasz Muller, Dorota Redzińska)

Grupa 2 zawodnicy z rocznika 2012 - 2013        (trenerka Dorota Redzińska)

Grupa 3 - zawodnicy z rocznika 2010 - 2011         (trenerzy Dorota Redzińska, Przemysław Jędras)

Grupa 4 - zawodnicy z rocznika 2009 i starsi        (trenerzy Przemysław Jędras,Tomasz Muller)

Treningi techniczne z mapą - wszystkie grupy     (trenerzy Tomasz Muller, Przemysław Jędras)

 

TRENINGI
w każdy PONIEDZIALEK

Grupa 1 i 2  - wolne

Grupy 3 i 4 realizują indywidualne plany treningowe ustalane bezpośrednio z trenerami

Zawodnicy realizują ndywidualne plany treningowe otrzymane od trenerów

 

w każdy WTOREK (treningi na hali)

Grupy 1, 2, 3 –  zbiórka na parkingu na początku ul. Strumykowej

Grupa 4 –  zbiórka w szatniach na Hali Widowiskowo – Sportowej (HW-S), ul. Wiejska 1A (wejście B) - w zależności od formy treningu

UWAGA!  Ze  względu na specyfikę biegu na orientację, zbiórka każdej z grup treningowych może być w innym, wskazanym przez trenerów miejscu w terenie - w takiej sytuacji informacje o miejscu zbórki będą podawane przez trenerów w tym miejscu najdalej na dzień przed treningiem. Brak innych informacji oznacza miejsce standardowe.

17.30 – 19.00 – Grupa 1 i 2 - zawodnicy z rocznika 2012 i młodsi          (trener Tomasz Muller)

17.30 – 19.00 – Grupa 3      - zawodnicy z rocznika 2010 - 2011              (trener Dorota Redzińska)

18.30 – 20.00 – Grupa 4      - zawodnicy z rocznika 2009 i starsi             (trener Przemysław Jędras)

Najbliższy wtorek - 18.06.2024 r.

Wszystkie grupy w standardowym miejscu i godzinach.

 

w niektóre ŚRODY (treningi teoretyczne w salce wykoładowej lub treningi indywidualne wg zaleceń trenerów)

Grupy 3 i 4 realizują indywidualne plany treningowe ustalane bezpośrednio z trenerami

Najbliższy środa - 19.06.2024 r.

Zawodnicy realizują ndywidualne plany treningowe otrzymane od trenerów

 

w każdy CZWARTEK (treningi w terenie)

Grupy 1, 2, 3 –  zbiórka na parkingu na początku ul. Strumykowej

Grupa 4 –  zbiórka w szatniach na Hali Widowiskowo – Sportowej (HW-S), ul. Wiejska 1A (wejście B) - w zależności od formy treningu

UWAGA!  Ze  względu na specyfikę biegu na orientację, zbiórka każdej z grup treningowych może być w innym, wskazanym przez trenerów miejscu w terenie - w takiej sytuacji informacje o miejscu zbórki będą podawane przez trenerów w tym miejscu najdalej na dzień przed treningiem. Brak innych informacji oznacza miejsce standardowe.

17.30 – 19.00 – Grupa 1 i 2 - zawodnicy z rocznika 2012 i młodsi (trener Tomasz Muller)

17.30 – 19.00 – Grupa 3 - zawodnicy z rocznika 2010 – 2011 (trener Dorota Redzińska)

17.30 – 19.00 – Grupa 4 - zawodnicy z rocznika 2009 i starsi (trener Przemysław Jędras)

Najbliższy czwartek - 20.06.2024 r.

Grupa 1 i 2  –  wyjątkowo trening w godz. 17.30 - 18.30, a zbiórka w szatniach na Hali Widowiskowo – Sportowej (HW-S), ul. Wiejska 1A (wejście B) - trening na stadonie - test Coopera

Grupa 3  –  wyjątkowo trening w godz. 18.00 - 19.00, a zbiórka w szatniach na Hali Widowiskowo – Sportowej (HW-S), ul. Wiejska 1A (wejście B) - trening na stadonie - test Coopera

 

w każdy PIĄTEK

Grupa 1 i 2  - wolne

Grupy 3 i 4 realizują indywidualne plany treningowe ustalane bezpośrednio z trenerami

Najbliższy piątek 21.06.2024 r.

Zawodnicy realizują ndywidualne plany treningowe otrzymane od trenerów

w każdą SOBOTĘ - wszystkie grupy realizują indywidualne plany treningowe ustalane bezpośrednio z trenerami

Najbliższa sobota 22.06.2024 r.

Zawodnicy realizują ndywidualne plany treningowe otrzymane od trenerów

 

w każdą NIEDZIELĘ - treningi motoryczno - techniczne w terenie (treningi z mapą, należy posiadać kompas)

- niedzielne treningi w tym okresie będą miały charakter motoryczno - techniczny. Koordynatorem treningów jest trener Tomasz Müller przy współpracy z trenerem Przemysławem Jędrasem oraz osobami odpowiedzialnymi, które wskazane będą w terminie późniejszym w harmonogramie w strefie klubowicza.

- na trening niedzielny zawodnicy przyjeżdżają własnym transportem lub samodzielnie organizują się w grupach. Miejsce zbiórki i rozpoczęcia treningu będzie podawane w tym miejscu każdorazowo przed treningiem.

11.00 -12.30 – Grupy 2, 3, 4 oraz zawodnicy z grupy 1 samodzielnie biegający z mapą

12.45 -14.00 – Grupa 1 - zawodnicy z rocznika 2014 i młodsi oraz z naboru po sierpniu 2014 i niebiegający samodzielnie z mapą

Najbliższa niedziela 23.06.2024 r.

Zawodnicy realizują ndywidualne plany treningowe otrzymane od trenerów


 

 

f t g m