Copyright 2020 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Atrakcje

Zapraszamy wszystkich zawodników i trenerów uczestniczących w Pucharze Najmłodszych 2019 do aktywnego spędzenia popołudniowych godzin podczas sobotniej (1 czerwca) części zawodów.

Program

15.30 – 18.00 – gry i zabawy dla zawodników (stadion KCSiR, ul. Sportowa 6)

15.00 – 21.00 – basen (przy Hali Widowiskowo - Sportowej, ul. Wiejska 1A)

16.00 – 17.00 – spotkanie trenerów (Hala Widowiskowo - Sportowa, ul. Wiejska 1A, wejście po schodach zewnętrznych od strony północnej)

plan centrum zabaw

Gry i zabawy dla zawodników

Organizatorzy przygotowali m.in.

Bocce, cornhole, labirynt pionowy, boule La Molle (kiedy mieliście okazję w to zagrać?!) oraz nieoficjalne Mistrzostwa Polski młodzików w przeciąganiu liny. Zgłoszenia do nieoficjalnych Mistrzostw Polski młodzików w przeciąganiu liny przyjmowane będą w sekretariacie zawodów w sobotę 1 czerwca. Szczegóły wszystkich zabaw podamy w najbliższych dniach. Dla zawodników zakwaterowanych po za Kwidzynem będzie istniała możliwość skorzystania z pryszniców w bazie zawodów (lub niewykluczone na Hali Widowiskowo - Sportowej - podamy to w najbliższym czasie) tak, by zawodnicy odświeżeni mogli zjeść obiad w bazie zawodów oraz mogli skorzystać z wszystkich popołudniowych atrakcji. A wśród atrakcji m.in. lody dla każdego zawodnika i trenera.

Besen

Organizatorzy, dzięki uprzejmości Burmistrza Miasta Kwidzyna, zorganizowali dla zawodników Pucharu Najmłodszych 2019, możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z basenu na terenie Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Wiejskiej 1A .

53d7a77dc080b o

Wejścia grupowe zaplanowano na sobotę 1 czerwca, o wszystkich pełnych godzinach, od 15.00 (pierwsze wejście) do 21.00 (ostatnie wejście o godz. 20.00). Czas trwania pobytu na basenie to 45 minut plus do 15 minut na opuszczenie basenu. Na basenie jednorazowo może przebywać maksymalnie 60 osób. Dla zawodników PN 2019 zarezerwowanych jest 30 wejściówek na każde wejście w cenie 4 zł/osobę. Reszta wejściówek będzie dostępna na standardowych warunkach do wyczerpania miejsc na basenie (szczegóły na http://www.kcsir.pl/plywalnia-ul-wiejska ). Rezerwację wejściówek można dokonać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie ważne po potwierdzeniu rezerwacji przez organizatora. Po otrzymaniu  potwierdzenia rezerwacji prosimy o uregulowanie właściwej kwoty na konto UMKS Kwidzyn:    

Santander Bank Polska O/Kwidzyn nr 93 1090 2620 0000 0001 1800 4820

W zgłoszeniu bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu do osoby, z którą można będzie w tej sprawie prowadzić ewentualne jakiekolwiek dodatkowe uzgodnienia.

Spotkanie trenerów

W czasie kiedy zawodnicy będą się bawić i próbować sił w różnych grach i zabawach, organizatorzy zapraszają na godz. 16.00 trenerów i opiekunów grup zawodniczych do kawiarni na terenie Hali Widowiskowo – Sportowej na spotkanie naszego środowiska przy kawie. Mamy nadzieję, że będzie to chwila relaksu i przyjacielskich pogaduszek. Zapraszamy.

f t g m