Wyjazd na Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Sierakowicach

W najbliższy weekend 21-22 września w okolicach Sierakowic koło Kartuz rozegrane zostaną zawody Mistrzostw Województwa i Pucharu Województw Pomorskiego w bno.

Wyajazd na zawody nastąpi samochodami dorosłych członków klubu w sobotę 21.09 o godz. 7.00 spod Szkoły Podstawowej nr 6 (parking przy hali sportowej) i 7.10 spod Szkoły Podstawowej nr 4 (przy fontannie). Powrót planowany jest na niedzielę 22.09. w okolicach godz. 16.00 - 17.00.

Każdy uczestnik wyjazdu powinien mieć ze sobą ubiór sportowy i sprzęt do startu w dwóch biegach, obuwie na zmianę do chodzenia w bazie zawodów, śpiwór  materac oraz przybory higieniczne.

Ze względu na ograniczone środki finansowe klubu zmuszeni jesteśmy ustalić częściową odpłatność uczestników wyjazdu w wysokości 20 zł od osoby (wpłata w dniu wyjazdu). W tej kwocie klub zapewnia przejazdy, nocleg w centrum zawodów (sala lekcyjna w szkole w Sierakowicach) oraz kolację w sobotę i śniadanie w niedzielę. Koszty obiadu w sobotę każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie.

Zgłoszenia proszę dokonywać telefonicznie pod numerem 500 175 747 lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do najbliższej środy do godz. 16.00 lub najpóźniej na treningu w środę o 16.00. Szczegółowy regulamin zawodów znajdziecie tutaj. W razie pytań proszę o telefon pod tym samym numerem.