Puchar Najmłodszych 2014

Już w najbliższy weekend (20-22.06.) w Łodzi  rozegrany zostanie Puchar Najmłodszych w biegach na orientację, traktowany jako nieoficjalne Mistrzostwa Polski Dzieci.

Wyjazd busem na zawody nastąpi w piątek 20.06. o godz. 9.00 spod Szkoły Podstawowej nr 4 w Kwidzynie i o 9.20 z parkingu przy Urzędzie Gminy w Gardei. Powrót w te same miejsca w niedzielę 22.06. ok. godz. 18.00.

Koszty wyjazdu (przejazdy, opłaty startowe, noclegi i wyżywienie od piątku wieczorem do niedzieli w obiad) pokrywa klub. Zawodnicy powinni zabrać dwa komplety strojów klubowych oraz dresy klubowe, kompas, chipy oraz sprzęt do spania: materac, śpiwór i poduszkę. Prosimy aby każdy zawodnik wziął również kieszonkowe, które pozwoli na pokrycie kosztów obiadu w piątek, w drodze na zawody oraz różne własne wydatki podczas zawodów.

W takcie trwania zawodów, w sobotę organizatorzy przygotowali dyskotekę na którą również proszę być przygotowanym.

Dla wszystkich uczestników dostępne są stare wersje map terenu zawodów. Można przeanalizować mapę na bieg klasyczny tutaj i na sztafety tutaj. Szczegóły regulaminowe zwodów znaleźć można w biuletynie imprezy tutaj

Na stronie organizatora www.pn2014.pl na bieżąco będzie można śledzić wyniki on-line a już dziś zapoznać się można ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi zawodów.