Wyjazd na Puchar Polski Północnej w Bornym Sulinowie

Wyjazd na Puchar Polski Północnej w klasycznym i sprinterskim bno do Bornego Sulinowa nastąpi 13 czerwca (sobota) o godz. 6.00 spod Szkoły Podstawowej nr 4. Powrót planowany jest ok. godz. 18.00 w te same miejsca

W sobotę rozegrany zostanie bieg klasyczny koło Czaplinka. W Niedzielę sprint w Bornym Sulinowie. Proszę pamętać o zabraniu kompasów, chipów i strojów klubowych. Koszt wyjazdu (przejazd dwoma samochodami osobowymi, nocleg w ośrodku wypoczynkowym oraz wpisowe) dla członków UMKS Kwidzyn w całości pokrywa klub. Wyżywienie (obiad i kolacja w sobotę oraz śniadanie i obiad w niedzielę pokrywają zawodnicy). W zawodach wezmą udział: Iga Muller, Natalia Pudlis, Natalia Szuba, Natalia Deyna, Wiktor Muller, Mateusz Soliwoda, Kirill Serhrzanov, Przemysław Jędras i Tomasz Muller. Szczegółowy regulamin zawodów znajdziesz tutaj.

Do zobaczenia podczas wyjazdu.