Copyright 2020 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Doskonały weekend młodych zawodników UMKS

Nie zwalniają tempa nasi zawodnicy, którzy startowali w zawodach Pucharu Pomorza oraz Mistrzostw Pomorza i Kujaw w Osieku i Grudziądzu i w sumie w obydwu zawodach aż 25 razy stawali na podium.

Najpierw 9 kwietnia najlepsi zawodnicy z północnej Polski zjechali się do Osieka by w zawodach Pucharu Pomorza 2015 w bno na dystansie średnim po raz pierwszy w historii biegać w tej części Borów Tucholskich. Tak jak tydzień wcześniej, doskonale w zawodach spisali się nasi najmłodsi zawodnicy. Bezkonkurencyjni w swoich kategoriach wiekowych okazali się Natalia Szuba (K16 – Gimn. 3), Wiktor Rygielski (M10N – Społ. SP) i Szymon Górski (M14 – Gimn. Gardeja). Na drugich miejscach zawody ukończyli Iga Müller (K12 – SP4), Katarzyna Templin (K16 – Gimn. Społeczne), Mikołaj Pękal (M10N – Społ. SP), Wiktor Müller (M12 – SP4), Jakub Kazimierski (M20 – CKZiU), a na trzecim Diana Wejtko (K10 – SP6), Natalia Pudlis (K14 – Gimn. 3), Tymon Netkowski (M10N – Społ. SP), Adam Zaremba (M10 – Społ. SP), Wojciech Siedlecki (M20 – ZSZ 1) i Tomasz Müller (M45/50)

Dzień później, na nieco dłuższych dystansach klasycznych, zawodnicy UMKS rywalizowali w Lesie Rudnickim w Grudziądzu podczas Mistrzostw Pomorza i Kujaw. I tym razem nasza młodzierz odgrywała w zawodach pierwszoplanowe role zdobywając łącznie 11 medali, w tym 4 te najcenniejsze. Złote medale z Grudziądza przywieźli Hanna Perfikowska (K12 – Społ. SP), Natalia Szuba (K16), Adam Zaremba (M10) i Szymon Górski (M14). Srebra zawisły na szyi Diany Wejtko (K10), Igi Müller (K12 – SP4), Pawła Perfikowskiego (M10N – Społ. SP) i Mateusza Soliwody (M12 – SP4), a brązowe medale wywalczyli Alicja Kędzior (K12 – Społ. SP), Natalia Pudlis (K14) i Tymon Netkowski (M10N).

W sumie, w 2 pierwsze weekendy obecnego sezonu w biegach na orientację nasi zawodnicy wywalczyli aż 51 medali Pucharu Pomorza i Mistrzostw Pomorza i Kujaw. Tak więc jest się z czego cieszyć. Gratulujemy.

f t g m