Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Międzynarodowe zawody w biegach na orientację "Bukowa Cup 2016"

Podwójnym zwycięstwem Igi i Wiktora Müllerów zakończyły się rozegrane w dniach 14-16 października, międzynarodowe zawody w biegach na orientację „Bukowa Cup 2016” w Szczecinie.

W stawce zawodników z Niemiec, Norwegii, Czech, Ukrainy, Rosji, i Białorusi znalazło się 5 zawodników UMKS Kwidzyn. Nasza skromna reprezentacja pojechała do Szczecina walczyć zarówno o zwycięstwo w Bukowa Cup ale również o punkty do rankingu ogólnopolskiego, ponieważ były to ostatnie w tym roku zawody istotne dla całorocznej klasyfikacji.

Z doskonałej strony zaprezentowali sią Iga Müller w kat K12 i Wiktor Müller w kat. M12 (oboje SP 4), którzy zdobyli złote medale wygrywając swoje kategorie wiekowe. O ile Iga o zwycięstwo musiała walczyć z zawodniczką czeską do samego końca, to Wiktor wygrał z ogromną przewagą. Z dobrej strony pokazały się również Hanna Perfikowska (K12 – Społ. SP) i Natalia Pudlis (K41 – Gimn. nr 3), które w swoich kategoriach zajęły odpowiednio 4 i 6 miejsce.

Zawody rozegrane zostały w bardzo trudnym technicznie terenie Gór Bukowych, a dodatkowym wyzwaniem dla zawodników były wymagające doskonałego przygotowania kondycyjnego, bardzo duże przewyższenia. Wyniki naszych młodych zawodników mogły być jeszcze lepsze, jednak Hani i Natalii zabrakło trochę chłodnej głowy. Podczas wszystkich trzech biegów wygrywały wiele poszczególnych przebiegów pomiędzy punktami, ale każdego dnia zdarzały się pojedyncze błędy wyrzucające je tuż za podium.