2016 - Najlepszy sezon w historii klubu

Sezon 2016 zakończony, więc można już podsumować osiągnięcia naszych zawodników przez pryzmat całego roku.

Jeszcze niedawno nasi zawodnicy startowali wyłącznie w najmłodszych kategoriach wiekowych i tam osiągali sukcesy. Stopniowo jednak zwiększa się ilość kategorii wiekowych, w których jesteśmy reprezentowani. Dotyczy to kategorii młodzieżowych ale też i weterańskich, w których zaczęli startować rodzice zarażeni pasją swoich dzieci. Taki to po prostu zaraźliwy sport.

Co my się jednak będziemy sami rozpisywać o sukcesach. Poczytajcie co o nas piszą w prasie i na portalach link do artykułu tutaj. Wszystkim, w każdym bądź razie, serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy ich jeszcze więcej.

Nie byłoby jednak tych sukcesów, gdyby nie praca zawodników i kadry szkoleniowej, ale też i zaangażowanie finansowe naszych sponsorów, którym serdecznie dziękujemy i prosimy o kontynuację współpracy.

sponsorzy klubu 2016