Copyright 2020 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Zaproszenie na trening lub spacer z mapą po lesie

Śladem poprzednich lat UMKS Kwidzyn postanowił umożliwić korzystanie ze swoich map treningowych amatorom ruchu na świeżym powietrzu z naszego powiatu. Od teraz do końca marca 2017 roku, dla wszystkich spacerowiczów i amatorów biegania co 2 weekendy udostępniane będą nowe mapy z treningów przeprowadzanych przez UMKS.

 W tym czasie w lesie ustawione będą punkty kontrolne, tak by każdy w dowolnym czasie mógł wybrać się na swój trening biegowy lub rodzinny spacer.

Zarówno na naszej stronie w zakładce TRENINGI jak i na stronie Kuriera Powiatu Kwidzyńskiego www.kwidzyn.naszemiasto.pl już teraz umieszczone zostały dwie mapy treningowe z tego samego terenu. Jedna dla początkujących orientalistów i spacerowiczów, z naniesionymi wszystkimi elementami mapy oraz druga, dla bardziej zaawansowanych, z usuniętymi wszystkimi drogami i ścieżkami. W terenie ustawionych jest 18 punktów kontrolnych, jednak nie ma wyznaczonej kolejności ich pokonywania, dlatego więc każdy może dopasować trudność pokonywanej trasy do własnych umiejętności i czasu jaki chce spędzić w lesie. Miejsce startu wyznaczono na parkingu przy leśniczówce Bogusz w Białkach.

Na dobry początek, tak jak w roku ubiegłym, nasz Klub oraz redakcja Kuriera Powiatu Kwidzyńskiego przygotowała konkurs. Każdy, kto do 9 stycznia włącznie prześle na adres e-mail Kuriera Powiatu Kwidzyńskiego (szczegóły na www.kwidzyn.naszemiasto.pl ) swoje zdjęcie na tle punktu kontrolnego nr 43 lub 47 weźmie udział w losowaniu trzech pamiątkowych kubków z rozgrywanych w 2015 roku w Kwidzynie międzynarodowych zawodów w biegach na orientację Grand Prix Polonia 2015 , a wszystkie dzieci zaprezentowane na tle tych punktów kontrolnych otrzymają dodatkowo kolorowanki o biegach na orientację.

A już za 2 tygodnie trasa wyznaczona zostanie w zupełnie nowym terenie na nietypowej jak na biegaczy na orientację mapie. Nie będziemy zdradzali w tej chwili więcej szczegółów, ale dodamy jednak, że tym razem trasa może być również doskonałym treningiem dla wszystkich przygotowujących się do startu w marcowym „Harpaganie” lub innych maratonach na orientację.

f t g m